Skip to content

Marmur i trawertyn

Marmur i trawertyn — Mazowieckie

W Granimex proponujemy bogatą ofertę najnowszych wyrobów z kamienia naturalnego, które pozwalają na stworzenie wyjątkowych i niepowtarzalnych wnętrz. Polecamy rozbudowaną kolekcję płyt z marmuru trawertynu, które mogą posłużyć jako materiały do tworzenia unikalnych aranżacji łazienek i kuchni, produkcji paneli ściennych, blatów, okładzin, schodów, wykończenia podłóg, parapetów czy elementów dekoracyjnych.

Szlachetne i ekskluzywne materiały do Twojego wnętrza

Marmury i trawertyny świetnie sprawdzają się jako materiały wnętrzarskie. Charakteryzują się bogatą kolorystyką, ciekawym użyleniem, jednorodnością i trwałością. Specyficzna porowata struktura trawertynów oraz oryginalne wzory marmurów sprawiają, że wnętrze nabiera klasy i szyku. Aby jak najdłużej cieszyć się pięknym wyglądem i funkcjonalnością elementów wykonanych z tych kamieni naturalnych, zaleca się ich systematyczną pielęgnację za pomocą specjalistycznych preparatów — impregnację, a w przypadku pojawienia się zabrudzeń, czyszczenie detergentami do kamienia.

Granimex — trawertyny i marmury: Warszawa

Zapewniamy szeroki wybór wielu gatunków kamienia naturalnego najwyższej jakości i w konkurencyjnych cenach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze wzorami marmuru i trawertynu dostępnymi w naszej ofercie, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).
Polityka prywatności    Cookies
ZGADZAM SIĘ