Skip to content

Chemia

Piękne marmurowe lub granitowe blaty, choć na pierwszy rzut oka wydają się niezniszczalne, to tak naprawdę potrzebują troskliwej pielęgnacji preparatami przeznaczonymi do konserwacji tego typu powierzchni. W naszej ofercie znajdą Państwo chemię kamieniarską do konserwacji i czyszczenia schodów, blatów, parapetów wykonanych z kamienia naturalnego. Dzięki nim marmury, trawertyny czy granity na długo zachowają doskonały wygląd — jak w dniu montażu.

Preparaty chemii kamieniarskiej dla Klientów z Warszawy

Proponujemy zapoznanie się z bogatą ofertą chemii kamieniarskiej, w tym detergentów do kamienia, past nabłyszczających do delikatnych powierzchni oraz innych produktów do pielęgnacji. Produkty marki Bellinzoni pochodzące z Włoch idealnie nadają się do dbania o schody czy blaty, konserwując je i nadając im idealny połysk. W ofercie dla firm przygotowaliśmy wysokiej jakości żywice poliestrowe i epoksydowe, pasty oraz żele polerskie, preparaty do krystalizacji i inne środki w ekonomicznych opakowaniach, pozwalających na dbanie o duże powierzchnie, np. podłogi w holach czy ściany.

Kupuj chemię kamieniarską od sprawdzonego dystrybutora — firmy Granimex

Na rynku usług kamieniarskich działamy od ponad 30 lat. Z kamieniem pracujemy na co dzień, wykonując blaty oraz inne elementy ozdobne z marmuru, granitu, trawertynu, gresu wielkopłytowego. Prowadzimy też sprzedaż wyrobów z brązu firmy Caggiati. Doskonale wiemy, co zrobić, aby kamienne elementy długo cieszyły blaskiem i nienagannym wyglądem, dlatego oferujemy Państwu sprawdzoną chemię kamieniarską. W przypadku pytań chętnie doradzimy w wyborze poszczególnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu.

Load More

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).
Polityka prywatności    Cookies
ZGADZAM SIĘ