Close
Skip to content

Chemia

Piękne marmurowe lub granitowe blaty, choć na pierwszy rzut oka wydają się niezniszczalne, to tak naprawdę potrzebują troskliwej pielęgnacji preparatami przeznaczonymi do konserwacji tego typu powierzchni. W naszej ofercie znajdą Państwo chemię kamieniarską do konserwacji i czyszczenia schodów, blatów, parapetów wykonanych z kamienia naturalnego. Dzięki nim marmury, trawertyny czy granity na długo zachowają doskonały wygląd — jak w dniu montażu.

Preparaty chemii kamieniarskiej dla Klientów z Warszawy

Proponujemy zapoznanie się z bogatą ofertą chemii kamieniarskiej, w tym detergentów do kamienia, past nabłyszczających do delikatnych powierzchni oraz innych produktów do pielęgnacji. Produkty marki Bellinzoni pochodzące z Włoch idealnie nadają się do dbania o schody czy blaty, konserwując je i nadając im idealny połysk. W ofercie dla firm przygotowaliśmy wysokiej jakości żywice poliestrowe i epoksydowe, pasty oraz żele polerskie, preparaty do krystalizacji i inne środki w ekonomicznych opakowaniach, pozwalających na dbanie o duże powierzchnie, np. podłogi w holach czy ściany.

Kupuj chemię kamieniarską od sprawdzonego dystrybutora — firmy Granimex

Na rynku usług kamieniarskich działamy od ponad 30 lat. Z kamieniem pracujemy na co dzień, wykonując blaty oraz inne elementy ozdobne z marmuru, granitu, trawertynu, gresu wielkopłytowego. Prowadzimy też sprzedaż wyrobów z brązu firmy Caggiati. Doskonale wiemy, co zrobić, aby kamienne elementy długo cieszyły blaskiem i nienagannym wyglądem, dlatego oferujemy Państwu sprawdzoną chemię kamieniarską. W przypadku pytań chętnie doradzimy w wyborze poszczególnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu.

Load More

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).
Polityka prywatności    Cookies
ZGADZAM SIĘ