Skip to content

Litery mosiężne

Litery mosiężne Warszawa

Napisy nagrobne malowane farbą bezpośrednio na kamieniu to często wybierane rozwiązanie, jednak zwłaszcza z większej odległości nie prezentuje się tak dobrze, jak przymocowane metalowe litery. Wyraźny kontrast w kolorystyce i fakturze sprawia, że całość jest bardziej czytelna, a przy tym estetyczna. Doskonale rozumiemy, jak ważny jest wygląd oraz doskonała kondycja nagrobka dla rodziny, dlatego też oferujemy wykonanie napisu z liter mosiężnych. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.

Mosiężne litery nagrobne

Doskonale rozumiemy, jak ważne jest zachowanie na nagrobku pełnego nazwiska bliskiej osoby oraz wybranej sentencji czy fragmentu modlitwy. Dostępne w naszej ofercie litery mosiężne pięknie komponują się z każdym rodzajem kamienia. Oferujemy kilka różnych czcionek do wyboru, w tym elegancką kursywę, klasyczny krój szeryfowy, a także prosty, nowoczesny krój bezszeryfowy. W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby Klientów z Warszawy oraz okolic proponujemy litery mosiężne nie tylko pochodzące z alfabetu łacińskiego, ale też cyrylicy.

Oryginalne, estetyczne litery mosiężne

Jeżeli szukasz sposobu na to, by w godny, elegancki sposób upamiętnić bliską osobę, poznaj naszą ofertę liter mosiężnych. Wykonamy napis przedstawiający imię i nazwisko, rok urodzenia, rok odejścia, a także wybraną sentencję. W naszej ofercie znajdziesz także bogaty wybór chemii kamieniarskiej pozwalającej zachować nagrobek w idealnym stanie. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami firmy Granimex w Warszawie.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka).
Polityka prywatności    Cookies
ZGADZAM SIĘ