Granity, marmury i inne kamienie

Jesteś tu: » Kamienie

Kamień naturalny to produkt od wielu lat preferowany przez architektów ze względu na walory estetyczne, trwałość i łatwość pielęgnacji oraz podwyższenie standardu domu lub mieszkania.

We współpracy z najlepszymi zakładami kamieniarskimi w Warszawie oferujemy również gotowe wyroby z kamienia naturalnego: parapety wewnętrzne i zewnętrzne, blaty kuchenne, blaty łazienkowe, schody, płytki podłogowe i ścienne. Ponadto zapewniamy możliwość zamówienia lad sklepowych i recepcyjnych, a także elewacji i kominków z kamienia naturalnego.

Nasza oferta uwzględnia też sprzedaż wyrobów z brązu, w tym krzyży i ozdób nagrobkowych z brązu.

Parapety, płytki, schody z granitu

Zapraszamy do zapoznania się z dużym wyborem granitów. W ofercie mamy kolorowy i czarny granit. Kamień granitowy jest idealny do wielu wykończeń, blatów, schodów i wnętrz. Piękne i funkcjonalne są parapety granitowe. Nasz wybór płytek granitowych może stać się inspirację do stworzenia wyjątkowego dodatku lub całego wnętrza. Oferujemy także płyty granitowe.

Wyroby z trawertynu i konglomeratów

Zachęcamy do obejrzenia galerii kolorystycznej i zapoznania się z trawertynem. Jest to kamień, który oferuje piękne, pastelowe kolory, łatwy w obróbce, może być wykorzystywany na wiele sposobów. Dawniej nazywany był alabastrem egipskim, ponieważ używano go do budowli posągów. Dziś używany jest w budownictwie głównie w celach ozdobnych, nadaje wnętrzom gustowny wyraz. Zapraszamy do naszej hurtowni w Warszawie oraz do kontaktu telefonicznego.

Oferujemy duży wybór konglomeratów, które można stosować w wielu miejscach. Kolorystyka, którą proponujemy zaczyna się od bardzo jasnych płytek po kolory zdecydowane, ciemne. Konglomeraty idealnie nadają się do wykorzystania jako blaty kuchenne, łazienkowe, płytki podłogowe, schody, parapety, elewacje… Zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni w Warszawie lub kontaktu
telefonicznego/e-mailowego.