Klej Astra24k

Jesteś tu: » » Klej Astra24k
 • marmur kamień
  Klej Astra24k
 • Kamień Marmur 2054725339
  Astra_24K

Opis: Jest to klej supertransparentny, dwuskładnikowy w formie płynnej lub stałej. Świetnie nadaje się do klejenia, szpachlowania oraz łączenia różnych rodzajów kamienia. Dzięki dużej sile klejenia oraz wyjątkowej przezroczystości, jest niezastąpionym środkiem do szpachlowania marmurów oraz innych rodzajów jasnych kamieni, gdzie wymagana jest idealna przezroczystość. Najlepszym przykładem jest szpachlowanie trawertynów, gdzie konieczna jest maksymalna przezroczystość wypełniacza; ASTRA 24K daje „efekt szkła” sprawiając, że zagłębienia i charakterystyczne dziury są widoczne na pełnej głębokości. ASTRA 24K nie żółknie tak jak inne żywice, gdyż jest odporna na promieniowanie ultrafioletowe. Właściwość tę osiągnięto dzięki zastosowaniu najwyższej jakości żywic, oraz katalizatora w płynie opracowanego specjalnie w celu osiągnięcia jak najwyższej przezroczystości, oraz uniknięcia zmatowienia w wyniku katalizacji.

Sposób użycia: powierzchnia do klejenia powinna być czysta, idealnie sucha i bez kurzu. Do kleju należy dodać 4% (wagowo) katalizatora t.j. 40 kropli na 100g kleju. Następnie dokładnie wymieszać, aż do otrzymania jednolitej masy i rozprowadzić na powierzchni. Po 2 godzinach klej nadaje się do szlifowania i polerowania.

Uwagi: Stosować w temp. nie niższej niż 15°C. W czasie pracy należy chronić oczy i skórę przed kontaktem z wyrobem stosując rękawice i okulary ochronne. Wyrób należy stosować w miejscach przewiewnych lub w pomieszczeniach intensywnie wietrzonych. Dzieci należy chronić przed dostępem do wyrobu.

Szczegółowe informacje

Podobne produkty

 • marmur kamień
  Klej Blitz
 • Kamień Marmur 1022109089
  Blitz
 • marmur kamień
  Klej Mastice 2000
 • Kamień Marmur 1538202153
  klej_mastice_2000
 • Kamień Marmur 249884906
  Mastice_2000