Impregnat Porosil

Jesteś tu: » » Impregnat Porosil

Opis: Środek wzmacniający i ożywiający kolor. Preparat na bazie nafty do uwydatniania koloru na polerowanym marmurze i granicie. Eliminuje mikropęknięcia i zarysowania, nadając kamieniowi jednorodny kolor i blask. Dla większego podkreślenia barwy materiałów możliwe jest dodanie specjalnego pigmentu „Porocolor”. Porosil jest bezbarwnym środkiem ochronnym nadającym powierzchni długotrwałą odporność na warunki pogodowe, promieniowanie UV i zabezpieczającym przed działaniem kwaśnych deszczy.

Sposób użycia: W automatach polerskich lub ręcznie (na płyty ułożone w pozycji poziomej nanieść kilka kropli impregnatu, rozprowadzić je w jednym kierunku bibułą lub bawełną, po 30-60s wytrzeć suchą bibułą.

3. Używając impregnatu do zabezpieczania podłóg – należy nanieść kilka kropli i rozetrzeć na powierzchni. Po 20-40 sekundach wytrzeć suchą szmatką a następnie przepolerować ręcznie lub mechanicznie filcem. Po 4-5 dniach materiał jest całkowicie związany.

Uwagi: Środek palny. W czasie pracy należy chronić oczy i skórę przed kontaktem z wyrobem (należy stosować rękawice i okulary ochronne). Wyrób należy stosować w miejscach przewiewnych lub w pomieszczeniach intensywnie wietrzonych. Preparat należy przechowywać zamknięty. Nie używać ognia w obecności preparatu. Dzieci należy chronić przed dostępem do wyrobu.

Wydajność: 20-30 m2/l.

Szczegółowe informacje

Podobne produkty